БУДІВЕЛЬНИЙ КАТАЛОГ №1

Автономна електроенергія - бензинові та дизельні генератори


Одним з важливих аспектів комфортного проживання у власному будинку є наявність централізованого електропостачання. Якщо є електроенергія, то не важко організувати гарне освітлення та живлення всіх електроприладів. Але, що робити власникам дачних котеджів, де немає можливості підключення?

Існує вирішення цього питання — необхідно придбати дизельний генератор для забезпечення житла електроенергією і бути підключеним до благ цивілізації. Але є й інші питання. Скільки коштує? Наскільки ефективний? У яких випадках користуватися?

У місцевості, де знаходиться будівля, завжди можуть виникнути перепади напруги, відключення електроенергії. У порівнянні з упорядкованою квартирою власний будинок набагато більше залежить від електроенергії. Наприклад, взимку якщо котедж опалюється газовим котлом, буде присутній циркуляційний насос, який живиться від електрики. При збоях в подачі електроенергії в цьому випадку не замінним буде дизельний генератор.

Таким обладнанням зараз користуються медичні установи, готельні комплекси і ресторани. Генератори часто можна побачити на перших етапах будівництва.

Дизельный генераторДизельний генератор зазвичай складається з: корпусу, двигуна, системи обслуговування, паливної системи, системи охолодження, генератора змінного струму і газорозподільного механізму.

У середньому чотиритактні обладнання при повному завантаженні працюють 2000 - 4000 годин.

Ці пристрої з високим коефіцієнтом корисної дії, є найбільш використовуваними в практиці, так як їх цінують за якість і надійність.

дизельные генераторыЯкщо говорити про ціну і габарити генераторів, то цілком можна використовувати бензинові генератори, вони не дорогі і габарити їх набагато менші. Такі генератори не створюють багато шуму і можуть також забезпечити електроенергією на деякий час невеликі підприємства.

Дані Вікімарт показують, що в бензинових генераторах використовуються двигуни з іскровим запалюванням, які швидко запускаються при низьких температурах навколишнього середовища.

Радимо при виборі генераторів звернутися все ж до професійного консультанта, який виконає певні розрахунки, ретельно зважить потреби в сьогоденні і майбутньому і запропонує саме той генератор, який необхідний вам.