БУДІВЕЛЬНИЙ КАТАЛОГ №1

Огляд найбільш незвичайних обідніх столів


Це дивно, але з вигляду простий кухонний стіл, можна за кілька хвилин трансформувати в ліжко, розібрати за принципом пазла або зафіксувати без ніжок в просторі. Цей огляд охоплює серію столів, що по'єднують в собі простоту, незвичність і багатофункціональність. Стіл AdjusTable від Ріккардо Бово (Riccardo Bovo) - це інноваційна розробка в меблевій галузі. Він складається з 8 стільниць. Така кількість стільниць дає можливість комбінувати різні варіанти столів. Залежно від необхідності, можна зібрати великий обідній або маленький кавовий стіл. Якщо ж потрібна барна стійка - не проблема. Деякі деталі можна використовувати як сидіння.

Регулируемый обеденный стол AdjusTable от Riccardo BovoОбідній стіл Centopeia Bench від італійських дизайнерів арт-студії Mula Preta Desiqn може вразити не тільки своєю стійкістю, а й креативністю. За своєю зовнішньою формою він схожий на сороконіжку. Функціональна поверхня столу досить велика: 50 см довжина і 160 см ширина. Навряд чи в світі існує інша така велика «гусениця», навіть дерев'яна.

Керолін Олссон і Норвегії представив стіл «Бембі». Він встановлюється на згинаючих ніжках. Така конструкція зручна тим, що може стати хорошими меблями для дітей. Зігнувши ніжки в «колінах», «Бембі» стає значно нижчим.

Стіл Ladder Desk має ступінчасті ніжки. Така специфічна конструкція призначена не для створення унікальної зовнішності. Отвори в ніжках необхідні для утримання проводів електронної техніки. Все дуже просто і природно, навіть натуральний колір деревини, це відмінна риса шведських меблів від Mars Desiqn.

Інго Мауер, що працює спільно з британським бюро Established & Sons, розробив незвичайну конструкцію столу. Його стіл не має ніжок. Робоча поверхня рухомо закріплюється на витягнутих підлокітниках 4 стільців. Стільці йдуть в комплекті. Стільниця здатна ковзати по підлокітниках. Тому виходячи з-за «плаваючого столу», її можна відсувати. Що можна сказати? Досить незвично.

Кухонні меблі Miele "Nexus" - це меблі для людей з обмеженими можливостями. Досвідчений дизайнер з Ірландії Клер Реган врахував всі нюанси ергономічних кухонних меблів. У центрі конструкції розміщується стіл, в який вбудовані шафки для посуду, ультразвукова посудомийна машина, мийка, прилад для утилізації відходів. Цікаво, що існують навіть окремі баки для різних видів сміття - пластик, папір, харчові відходи. Такий підхід до знищення сміття є розумним і спрямований на збереження екології. А посудомийна машина видає тарілки без найменшого залишку миючого засобу і є надекономним агрегатом.

Обідні столи бувають різними. Тому кожен має право обрати те, що підходить саме йому. Благо вибір величезний. Стіл для прийому їжі Puzzlt-Table від Андерса Гюлда дійсно дуже схожий на пазл. Він складається з каркаса з ніжками і набору стільниць. Кожна стільниця зроблена вручну з елітних порід дерева - дуба, клена, горіха. Тому і колір їх різний. Така дерев'яна мозаїка ідеальний варіант для творчих людей. Справжня головоломка.

Хоча стіл Tabhole Table від ZO loft вважається обіднім, але насправді, він є багатофункціональним. У його стільниці є 5 круглих отворів і стільки ж ковпачків з бавовни. Це потаємні ємності для зберігання «потрібних», але не завжди доречних до обіду речей. Наповнивши бавовняні контейнери іграшками, канцтоварами та іншої дурницею, отвори в столі слід закрити спеціальними кришечками. Маскувальні кришки закриють дірки і зіллються зі стільницею. Зручно, красиво і практично.

Якщо хочеться розшукати щось на стільки багатофункціональне, що його можна буде розмістити хоч у вітальні, хоч в спальні хоч на кухні, слід звернути увагу на меблеві модулі Tavoletto Collection від Федеріко Флориани. З 3 порожнистих дерев'яних деталей можна спорудити стіл, кушетку і навіть «місце для сну». Адже всередині найбільшого модуля знаходиться зручний матрац.

«Прозаїк» меблевого дизайну Майкл Бейц створив ексклюзивну модель обіднього столу. Довга хвилеподібна стільниця, посередині має значний «горбик». Автор зізнався, що це піднесення символізує добре набитий живіт. Сідаючи за такий стіл, любителі смачної їжі або будуть із задоволенням споглядати піднесений символ товстенького животика, або задумаються - чи варто занадто щільно обідати.