БУДІВЕЛЬНИЙ КАТАЛОГ №1

Як правильно і грунтовно вибрати ділянку під будівництво


Щоб правильно вибрати ділянку під будівництво будинку або котеджу, необхідно зосередити увагу на деяких певних факторах. Ваш перший і головний крок є найважливішим етапом на початку будівництва - потрібно вибрати ділянку. 

Вибирати її потрібно строго за призначенням. Так Ви зможете уникнути безліч проблем, що виникають при будівництві. Ми не можемо знати, що відбувається під землею, тому потрібно скористатися послугами геології, дослідити грунт. Це може безпосередньо вплинути на вартість будівельних робіт. Результати дослідження підкажуть, що розташовується в надрах землі, і чи потрібно в цьому місці починати будівництво. Ви можете дізнатися, що дана ділянка зовсім непридатна під забудову будинку. Тому, починаючи будівництво, уточніть рівень грунтової води на ділянці, чи є небезпека можливого затоплення, чи створюють шари землі потрібні умови.

Nature1Всі хто планує будівництво будинку, хочуть вибрати розташування ближче до міських районів, від цього повністю залежить ціна ділянки. Різниця в ціні визначається районом, в якому буде знаходитись обрана вами ділянка. Ціна зменшується із збільшенням відстані від ділянки до міста. Передмістя, як правило, коштує дорожче. Котедж вільно можна розташувати на ділянці 400 - 800 м *. Для зведення вілли потрібно розраховувати до 1000 м *. Щоб звести блокований будинок, достатньо буде отримати ділянку близько 400 м *. Відповідно будуть змінюватися витрати на зведення будинку і утримання приміщень.

За всіма правилами ділянки для дачі мають класичну форму прямокутника. Одну коротку сторону рекомендують розташовувати з північного боку. Тут потрібно планувати під'їзд до нового будинку, а житлові кімнати розташовувати на схід чи захід.

При виборі ділянки зверніть увагу на наявність поблизу інженерних необхідних комунікацій. Це значно зменшить ваші витрати на зведення котеджу, також як і присутність у цій зоні газових і водопровідних ліній, енергетичних мереж, та наявність каналізації. У всіх інших випадках такі питання ви будете змушені вирішувати за окрему плату.

Nature1Намагайтеся свій вибір зупинити на ділянці, що перебуває в районі з транспортним сполученням. Це стосується тих, у кого поки що немає власної машини. Припустимо, вас влаштовують всі вказані елементи вибору ділянки. На остаточне рішення повинні вплинути не менш важливі питання, такі як мальовничість даної місцевості, як далеко розташована ділянка від житлових наявних тут будинків, чи не виявиться майбутній будинок дуже затінений деревами. Поцікавтеся телефонним зв'язком, щоб у цьому місці працював мобільний телефон. Що з екологічною обстановкою? Чи вивозиться сміття, чи є поблизу поштове відділення, медпункт, магазини, пляж. Поцікавтесь про майбутнє розширення району.

Ви можете замовити авторський проект, який буде повністю відповідати вашому смаку. Можна вибрати проект з нуля з Інтернету. Або традиційно звернутися до професійних архітекторів, які врахують все і створять будинок вашої мрії.