БУДІВЕЛЬНИЙ КАТАЛОГ №1

Бетонна тротуарна плитка


Облагороджуючи територію навколо свого будинку, кожен замислюється над тим, чим краще застелити землю. На сьогоднішній день існує безліч різних варіантів, але всі вони поступово йдуть на другий план, поступаючись першим місцем особливому виду - тротуарній плитці. Вона має масу переваг перед своїми аналогами. 

Залежно від сировини, з якого виробляється плитка, та від технологій виготовлення, вона може відрізнятися за зовнішнім виглядом і властивостями. Найпоширенішою є бетонна тротуарна плитка, яка може бути виготовлена ​​за допомогою 2-х варіантів: вібропресуванням і вібролиттям. Така технологія дозволяє виробляти плитку більш високої якості і з низькою собівартістю. 

 тротуарная плиткаТехнологія укладання тротуарної плитки досить проста, і не вимагає особливих навичок. Завдяки цьому, вона набула широкого поширення серед усіх верств населення. Такий тип покриття можна спостерігати в парках, алеях, також плитка знайшла широке застосування на дачах і садибах. Прикрашаючи і підкреслюючи особливий дизайн, вона відмінно вписується в інтер'єр і надає йому унікальності, а так само доповнює загальну картину. Укладання тротуарної плитки своїми руками доступна абсолютно кожному, але за умови що площа, яку необхідно застелити не перевищує 150 кв. м. У разі перевищення цих розмірів краще всього звернутися за допомогою до професіоналів, які мають досвід і особливі знання в цій справі.

Укладання тротуарної плитки, ціна якого залежить від складності роботи та обсягу, як правило, не займає багато часу. Досвідчені робочі здатні викласти малюнки будь-якої складності. Крім того, вони володіють високими знаннями технологій для різних умов, що підвищує термін служби покриття.

Для того щоб дізнатися, як укладати тротуарну плитку, необхідно прочитати спеціальну літературу, яка детально описує технології в різних умовах. Але, навіть вивчивши всі види укладок, краще все-таки надати роботу досвідченим людям, які знають всі нюанси - це дозволить домогтися найкращого результату в найбільш короткі терміни.